Piła - Urząd Miasta Piły

piątek

28 lutego 2020


imieniny obchodzi:
Makary, Prokop, Hilary
Youtube
  
  
  


  
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
 
 
Współpracuj z PPNT
A A A

Pilski Inkubator Przedsiębiorczości w Inwest-Park w Pile rozpoczął współpracę z Poznańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym (PPNT) http://www.ppnt.poznan.pl .


Dział Transferu Technologii wspiera zarówno biznes jak i naukę w komercjalizacji wyników badań naukowych i technologicznych, poszukiwaniu nowych rynków zbytu oraz partnerów do współpracy naukowej i gospodarczej. W ramach Działu funkcjonuje lokalne biuro Enterprise Europe Network (EEN) http://www.een.org.pl/ - międzynarodowej sieci finansowanej ze środków Unii Europejskiej, której zadaniem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw. Głównym celem funkcjonowania sieci EEN jest świadczenie zintegrowanych usług wspierających działalność gospodarczą i innowacje.

Konsultanci z poznańskiego ośrodka EEN dostępni są także w Pilskim Inkubatorze Przedsiębiorczości po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania (tel. 67 212 49 68 lub 690 930 550, e-mail: renata.jakobczyk@inwestpark.pila.pl ).


Jednym z obszarów działalności ośrodków EEN w formie bezpłatnej usługi jest pomoc przedsiębiorcom w nawiązywaniu współpracy gospodarczej i międzynarodowego transferu technologii, czyli pomoc lokalnym firmom i organizacjom (uczelnie, instytuty badawcze) w wymianie handlowej i technologicznej z zagranicznymi partnerami. W ramach sieci Enterprise Europe Network działa baza profili kooperacyjnych firm zagranicznych, które poszukują partnerów również w Polsce. Firmy polskie mogą zamieszczać w bazie swoje oferty po wypełnieniu formularza poszukiwania partnera handlowego.


Wyszukiwarka bazy profili dostępna jest na stronie EEN http://dtt.ppnt.poznan.pl/oferty-wspolpracy-miedzynarodowej .
Konsultanci EEN pomagają w wyszukaniu partnera zagranicznego, w nawiązaniu pierwszych kontaktów biznesowych, w przygotowaniu oferty firmy i wprowadzeniu jej do bazy profili.

/IP/

Poleć na Facebook
 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
 
 
    


  
  
  
subskrybuj kanały RSS
  
  
  
 © 2008 - 2020 U.M. Piła 
Strona główna | Plan miasta | E-kartki | Galeria | Mapa serwisu | Online: 5 odwiedzin: 5388127