Piła - Urząd Miasta Piły

piątek

28 lutego 2020


imieniny obchodzi:
Makary, Prokop, Hilary
Youtube
  
  
  


  
Wpisz swój adres email.
- Aktualności
dopisz
 
 
RAJD KOLARSKI "PIŁA 500" PO RAZ DRUGI... I OSTATNI...
A A A

 

Przed rokiem, 23 czerwca, odbył się Rajd Kolarski PIŁA 500 organizowany przez Oddział Pilski PTTK. Miało to być przedsięwzięcie jednorazowe ale vox populi zadecydował inaczej i w pierwszą lipcową niedzielę 2014 roku ponownie zapraszamy na start.

 Dla przypomnienia – rajd organizowany jest w związku z 500-leciem naszego miasta; przygotowano 5 tras po około 100 km każda; start 6 lipca, w niedzielę, o godzinie 9.00 z placu Zwycięstwa; zgłoszenia i wpłata wpisowego (10,oo zł) do PTTK w nieprzekraczalnym terminie 4 lipca – ale prosimy nie czekać do ostatniej chwili i zgłaszać się wcześniej.

 Szczegółowy regulamin w Oddziale Pilskim PTTK (ul. Śródmiejska 12/1) oraz na stronie www.pila.pttk.pl w zakładce „aktualności”.
 Każda trasa będzie prowadzona przed 2-osobową ekipę, rajd odbędzie się bez względu na pogodę a na mecie w zaprzyjaźnionym barze „WYSPIARZ” na każdego uczestnika czekać będzie kiełbaska z rożna.

 Przejechanie 100 kilometrów na rowerze w dobrym towarzystwie to po prostu towarzyska przejażdżka, a przy okazji można „zaliczyć” kolejną trasę do zdobycia Jubileuszowej Odznaki Kolarskiej PIŁA 500 ustanowionej w związku z miejskim jubileuszem przez Oddział PTTK w Pile – regulamin Odznaki, mapy tras i wzór książeczki zdobywania Odznaki również na wspomnianej stronie www.pila.pttk.pl.
 Serdecznie zapraszamy do wyjazdu – z doświadczenia swojego i moich Koleżanek i Kolegów wiem, że te 100 kilometrów to dystans do pokonania przez każdego!
 I jeszcze jedno – trzeciej edycji rajdu PIŁA 500 już nie będzie...

 

Jan Balcerzak

Poleć na Facebook
 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
 
 
    


  
  
  
subskrybuj kanały RSS
  
  
  
 © 2008 - 2020 U.M. Piła 
Strona główna | Plan miasta | E-kartki | Galeria | Mapa serwisu | Online: 1 odwiedzin: 5388147